Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME nyelvvizsgával kapcsolatos...

BME nyelvvizsgával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Könnyebb, nehezebb mint a többi?

2014. jún. 6. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem szeretik a fordítást, de én például pont emiatt választottam. A TELC-hez képest minden nehezebb, de normálisabb is, nekem bejött a BME rendszere, csak ajánlani tudom.
2014. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de a fordításnál nem úgy van, hogy lehet használni szótárat?
2014. jún. 6. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fordításnál használhatsz szótárat. Személy szerint meg voltam elégedve a BME nyelvvizsgával, bár én egynyelvűre mentem (nincs fordítás) és felsőfokra. Nem volt könnyű, de korrektek. Színvonalas vizsga.
2014. jún. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fordításnál a magyarosítás a nehéz, hogy összefüggő és értelmes magyar szöveget alkosson, nem tükör módon kell fordítani mert azt úgy hívják hogy 0 pontos vacak.
2014. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek

tovabbi valaszokat is szivesn megnezek

2014. jún. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!