Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Alapfokú angol nyelvvizsgával...

Alapfokú angol nyelvvizsgával külföldön hogy lehetne érvényesülni? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs tapasztalatom, de szerintem sehogy.

Már a középszintű nyelvvizsga is egy alapelvárás habár szerintem még az is kevés. Habár kérdés milyen céllal akarsz külföldre menni

2012. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel a nyelvvizsga az iskolákat és az állami szektort kivéve... Vagy beszélsz egy nyelven, vagy nem. Az alap- és középfokú nyelvtudás a "nem" kategóriába esik bele.
2012. jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kb. egyenlő a semmivel.. nem elkeseríteni akarlak de kezdetben nekem a felsőfokú nyelvvizsgámmal is voltak gondjaim..de úgy 2-3 hét alatt belejöttem,hiszen csak a kiejtés ami kicsit más volt mint tudtam. azonban alapfokról nincs mire asszociálnod...
2012. jan. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még a középfok is kevés, de attól is függ mit fogsz csinálni kint
2012. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A középfok édeskevés, én felsőfokkal mentem ki, de még így is volt, hogy csak néztem: "mit is mondtál?"


Tanulj meg rendesen angolul, aztán indulj csak el.

2012. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyeken nem feltétlen kérnek nyelvvizsgapapírt, az interjún kiderül megfelelő szinten beszéled-e a nyelvet az adott munkakörhöz. De alapfok mindenképp kevés, minimum a középfokú tudás vagy a társalgási szint, de inkább folyamatosan tudj beszélni kisebb hibákkal, nyelvtani pontatlanságokkal, mint full helyesen, de csiga lassan... :D
2012. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán WC-pucolónak el lehet menni

de még az sem biztos

2013. jan. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
V. takarítónak
2013. jan. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!