Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németből van egy nyelvtankönyv...

Németből van egy nyelvtankönyv, név szerint Német nyelvtan középiskolák számára. Kérdésem arra irányulna, hogy spanyol nyelvből létezik-e ehhez hasonló felépítésű és tartalmú nyelvkönyv?

Figyelt kérdés

Német és spanyol szakos egyetemista vagyok. A kérdésben szereplő német nyelvkönyvet az egyik legjobbnak tartom. Azt szeretném megtudni, hogy létezik-e ehhez hasonló nyelvtankönyv spanyol nyelvből, ami ennyire részletesen taglalja a spanyol nyelvtant?

Csatolok egy linket, hogy könnyebben beazonosíthassátok, melyik könyvről is van szó.

[link]

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2014. jún. 9. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy?

Van. Szerzők: Faluba Kálmán - Horányi Mátyás

/Tankönyvkiadó)

2014. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De a spanyol sokkal keskenyebb kötet

(csak száznyolcvan oldal körül van)

2014. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! Utánanéztem a könyvnek, pont olyan, mint amilyet kerestem.

Egyébként másodéves vagyok.

2014. jún. 9. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!