Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek meg tudok tanulni...

Szerintetek meg tudok tanulni valamilyen szinten angolul?

Figyelt kérdés
Egyedül úgy hogy nem megyek semmilyen tanárhoz? Esetleg ötletek,tippek,hogy kezdjem? Soha nem tanultam angolt! Ja és 21 éves vagyok!
2014. jún. 11. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Interneten, könyvekben nagyon sok anyag van hozzá. Vannak külön idegen nyelvi tankönyveket árusító üzletek, szerintem ott biztosan tudnak segíteni találni egy neked valót. Ha nem akarsz tanárhoz menni, azért ha már vagy egy bizonyos szinten, érdemes külföldiekkel gyakorolni pl skype-on, sok ilyen ingyenes oldal van. Ha gondolod, nekem is írhatsz és megpróbálok segíteni. 18/L vagyok, most jelentkeztem anglisztikára.
2014. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:D Azért próbálkozok az angollal mert a német nem igazán jött be és egyértelmes mondatot nem tudok elmondani! Egy ismerősöm mondta hogy van sok ismerőse aki így volt de a másik nyelv sokkal jobban ment nekik!
2014. jún. 11. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ismerősöm, aki így járt. 3 másik nyelvet megtanult, köztük az angolt de a német nem ment neki. Nálunk is sok németes választotta az angolt egyébként, nem nehéz.
2014. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már bánom hogy általános után nem az angolt választottam! Volt egy csomó középiskolás osztálytársam aki általánosban németes volt de utána az angolt választotta és tök jól ment nekik!
2014. jún. 11. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Fordított példa is volt viszont. Egyik osztálytársam angolos volt,mikor átjött a gimibe meggondolta magát és németes lett, a többi németes segített neki. Végül ő lett az egyik legjobb a csoportban, csak ő emelt szintűzött németből és most is valami német szaknyelvű képzésre megy. Szóval minden lehetséges :)
2014. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyet is hallottam! :D Valakinek ez valakinek az fekszik jobban! Lehet megkeresem húgom sulis angol könyveit! Mert ő angolt tanul de neki meg az nem megy! Mi már csak ilyenek vagyunk,lehet egyik nyelv sem jön be :P
2014. jún. 11. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!