Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok mondani jó nyelviskolát...

Tudtok mondani jó nyelviskolát Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt állok egy évvel de a tudásom angolból kevés! Sajnos mivel egy olyan tanárunk van aki nem tanít nekünk semmit ezért 3 év alatt nagyon sokat felejtettem általános óta! A szövegeket megértem de nem tudok mondatokat alkotni! Köszi a válaszokat!

2014. jún. 16. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

New York nyelviskola (amerikaihoz)

London nyelviskola (brithez)

ILS nyelviskola stb... sok jó nyelviskola van :)

2014. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A London nyelviskolát nem ajánlom. 1 óra = 45 perc. Ha eleinte nem is, de idővel lecsalják az időt. a díjak egyre csak növekednek. (Mikor beléptem 25.000-t kértek) aztán valamiért 30.000-t, ugyanannyi óráért. A tanár meg egy lusta dög volt, kb 3 évet kellett volna odajárni, meg beletenni vagy 400-500 ft-t hogy meglegyen a középfokúm.

Szóval nem sokat hántoltak le rólam, leléptem hamar. 6 fővel indult a csoport, rövid időben belül 3-an is kiléptek.

2014. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!