Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia kezdő-re melyik...

Francia kezdő-re melyik nyelviskolát ajánljátok?

Figyelt kérdés

A nyáron szeretnék 2 hétig franciát tanulni, s aztám minél hamarabb (jövő szemeszter végéig) egy középfokút összehozni. Nem vagyok teljesen kezdő, már gimiben tanultam valamicskét, de rengeteget felejtettem...


Egy nívós nyelviskolára volna szükségem, ahol hatékonyan és élvezetesen tanítanak stb... tudjátok, mi a jó.


2014. jún. 8. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól értettem?

KÉT HÉTIG akarsz nyáron tanulni???

Ez még arra sem elég, hogy az ábécét megtanuld... :D

A "nívós nyelviskola" pedig az Alliance Française, ott hatékonyan és élvezetesen, de főleg eredményesen tanítanak.

2014. jún. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, most ennyi fér bele, és a semmitől azért több. Inkább csak kedvcsinálás céljából akartam most ezt. És működik! 1 hete járok a Francia Intézet (szuper jó!) egyik kurzusára, és máris nagyon sokat tanultam, illetve azt is tudom, hogy innen hogyan tudom majd magamban folytatni.
2014. júl. 3. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!