Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyv lenne segítségemr...

Milyen könyv lenne segítségemre, ha önállóan szeretnék elkezdeni németül tanulni úgy, hogy egy szót sem beszélek németül?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
start. vana munkafüzetében magyar magyarázat
2014. jún. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hallottál már a rosetta stone nevű oktató szoftverről? Nulláról indul és nagyon szórakoztató.

Ha torrentezel, akkor le is tudod tölteni.

2014. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A R.S. valóban szórakoztató, de nem igazán ad valós tudást... :/

Alapfokig eljuttat (az 5. szint), viszont nagyon időigényes ahhoz a szinthez képest.


Tapasztalatból írom.

2014. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Startról mindenki rosszat ír, és én olyan könyvet szeretnék amivel úgymond "könnyen" megy a tanulás, mert félek, hogy így is elég nehéz lesz önálló erőből, pláne ha a könyv amit veszek sem lesz a legjobb. A Duolingo-n is tanulgatom a németet, bár azt sem tartom elég jónak. Esetleg valaki tudna ajánlani valamit, ami tényleg hatásos és benne van minden, aminek egy kezdőre szüksége lehet? 3 hónapom van, hogy megtanuljak makogni németül, szóval nagyon fontos lenne.
2014. jún. 20. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, en is a Lazan nemetul cimu konyvet "szemeltem" ki magamnak, ugyhogy szerintem annal maradok! :) Mindenkinek nagyon szepen koszonom a valaszokat. :)
2014. jún. 20. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!