Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valami jó oldal, ahol felső...

Valami jó oldal, ahol felső fok feletti szinten lehet ingyen angolt tanulni?

Figyelt kérdés
Felsőfokúm van angolból, kicsit felette is vagyok szintileg meglátásom szerint, de szeretnék még tovább fejlődni a nyáron, létezik ilyen oldal?

2014. jún. 24. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az már csak szókincs. Nézz minél több anyanyelvű filmet!
2014. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt elég gyakran csinálom, meg az angol oldalak, zenék, játékok. igazából ezekkel tanultam meg a nyelvet. de most lenne kedvem kicsit céltudatosabban is gyakorolni, hogy az úgy mit érne :)
2014. jún. 24. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felsőfok felett már nem nyelvtanulós oldalról kell leckéket venni, hanem A Nyelvet kell használni a maga teljes valójában.
2014. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Wikipédia
2014. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki,hogy ez már csak szókincs.

Hozzá tenni kb. semmit se tudok, max. annyit,hogy oldalakon beszélgess angol anyanyelvűekkel.


És grat ahhoz,hogy ennyire megy az angol.:)

Nekem még középfok sincs meg és örülök,ha egyáltalán meglesz.

2014. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ted.com


Szívesen. :)

2014. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!