Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hülyeség lenne...

Szerintetek hülyeség lenne elmenni 17 évesen nyelvvizsgázni? Várjak még vele?

Figyelt kérdés
Igazából most fejeztem be a 10. osztályt, és kezdem a 11.et, és sokat tanulok németet, külön tanártól is, azt mondják már sikerülne az előrehozott német érettségi, és gondolkozom, hogy akkor nyelvvizsgázni elmenjek e mondjuk utána. Vagy előtte. Szerintetek?
2014. jún. 24. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is annyi idős koromban csináltam, mint amennyi Te vagy, egyáltalán nem lehetetlen :)
2014. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És meddig szeretnél várni? Ha úgy érzed, van elegendő tudásod egy nyelvvizsga letételéhez, akkor akárhány éves is vagy, menj el. Manapság rengetegen lerakják a középfokút már nyolcadik osztály után.
2014. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Arneal ***** válasza:
100%
Ha tényleg nagyon komolyan tanulod, akkor szerintem felesleges. Helyette majd 11 utáni nyár alatt vagy 12-dikben egy felsőfokot tegyél le. Ha nem érzed, hogy ez sikerülhet, akkor viszont tényleg nyugodt lélekkel menj el nyelvvizsgázni.
2014. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért lenne hülyeség..


Hidd el hogy jobb 11.-dikben lerakni mint utolsó gimis évben szalagavató,érettségi,egyetemi jelentkezés,esetleg jogsi és hasonlóak közt.


Azon kell elgondolkodni hogy kifizetsz most egy közepet vagy rákészülsz és mész emelt szintre vagy mmelt érettségit teszel.

2014. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 17 évesen tettem le, érettségi előtt 2 hónappal, a nagy felkészülési rohamban is meg lehet csinálni. Egyáltalán nem korfüggő, szánd rá ezt a nyarat a felkészülésre (itt most nem a különböző könyvek magolására gondoltam, hanem nyáron több lehetőséged van külföldiekkel beszélgetni, ami nagyon-nagyon hasznos)hajráá:)
2014. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!