Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek meg lehet otthon...

Szerintetek meg lehet otthon tanulni középfokon egy nyelvet?

Figyelt kérdés
Esetleg valamilyen internetes oldalon, könyvekből...

2014. jún. 25. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ehhez kell nyelvérzék?
2014. jún. 25. 18:54
 3/7 Sün!! ***** válasza:
A nyelvérzék sosem árt. Bár én inkább a szorgalmat, kitartást és rendszerességet emelném ki. Persze nem árt az alapokat egy nyelvtanfolyamon elsajátítani, mert úgy azért sokkal könnyebb. Youtube-on rengeteg kezdő nyelvlecke van számos nyelvből, ha nem akarsz rá pénzt költeni nagyon. Persze egzotikus nyelveknél szerintem elég nehéz otthon megtanulni, de semmi sem lehetetlen. (egy nyelvtanár)
2014. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat! Az angol tanárom szerint van nyelvérzékem. Remélem sikerülni fog! ;)
2014. jún. 25. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ, miből tanulsz. Vannak nagyon gagyi nyelvkönyvek, és én a youtube.os videókat se tartom hasznosnak.

Én a franciát például az ELO-tól rendeltem, az nagyon jó volt.

2014. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmiképppen, lehetőleg élő nyelvi környezet kell hozzá. És nem magolás!
2014. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is az ELO-val gyakorolok és szerintem is nagyon jó.
2014. jún. 26. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!