Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Brazil portugált szeretnék...

Brazil portugált szeretnék tanulni, de mivel különtanárra vagy tanfolyamra nincs keret, online szeretném megoldani! Valamilyen oldalt tudnátok ajánlani? Lent több kérdés.

Figyelt kérdés
Szóval ha még nem is anyanyelvi szinten de szeretnék megtanulni portugálul (brazil változat)! Alapból angolul tudok, más nyelvet nem. Aki már tanult: Nehéz nyelv, és nehéz elsajátítani? Valami oldalt légyszi linkeljetek, ahol a legalapabb dolgokkal kezdi azonnal! Keresgéltem de nem igazán találtam...Előre is nagyon szépen koszonom!:)

2014. jún. 26. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos és érthetően is beszélnek a Rabszolgasors című tévésorozatban.
2014. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Google ezt dobta, de komolyan, a Google tényleg a barátod

2014. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Coeffee.com nekem van onnan brazil ismerősöm .

A másik az interpals.net

2014. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszön
2014. jún. 27. 08:52
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, véletlen rányomtam a 'Komment elküldésére':D

Szóval köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek, a második válaszolónak pedig örök hálám!:)

2014. jún. 27. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a duolingo-t ajánlanám. Ingyenes, jól használható, tele hanganyaggal. Duolingo.com
2014. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: A duolingo nagy szar, senkinek nem ajánlom használni


#2 voltam

2014. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!