Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyvet ajánlatok, ha...

Milyen könyvet ajánlatok, ha alapszinten akarom tudni az angol nyelvet? (újrakezdő vagyok)

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a 10. évfolyamot, szeretném kicsit 'felturbózni' a tudásom. A középfok még magas lenne nekem, de az alapfokkal szívesen barátkoznék a nyáron. Keresek könyveket, de sajnos csak egynyelvűeket találok, ha valaki tudna olyan könyvet ami magyar magyarázatokkal is segíti a tanulást, nagyon megköszönném!

2014. jún. 26. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az egynyelvű könyvekben a feladatot sem érted, szerintem ne állj neki egyedül tanulni. Amíg nincsen egy biztos ~B1-B2 közti tudásod, szükséged lesz tanárra, különben csúnyán eltévedhetsz a nyelvben, félre érthetsz dolgokat, stb. Nem rosszindulatból mondom, én jeleneg a felsőfokra készülök, tudom milyen helyzetben vagy :)
2014. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pons Angol assimil kezdő részük megtalálható neten. Minerva, kalózklub stb.


Ha online kell:

Nyelvipercek.hu nem ingyenes csak néhány lecke.

2014. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én most leszek 8-os az alapfokú nyelvvizsgára készülök. Két könyvet tudok ajánlani: Angol alapfokú nyelvvizsga akadémia kiadó és a Társalgás,szituációk,képleírások és hallás utáni szövegértés angolul Némethné Hock Ildikó a szerző. De mindenféleképpen csak tanárral fogj hozzá.
2014. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. júl. 10. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!