Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek elmehetek nyelvviz...

Szerintetek elmehetek nyelvvizsgára kockás ingben és fekete nadrágban?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2014. jún. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abba mész amiben tetszik, az emberek többsége egyszerű utcai ruhában megy.
2014. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kék farmerban és szürke pólóban mentem. Amúgy senkit se érdekel, láttam ott olyat, aki öltönyben volt, míg más melegítőben, de volt egy srác fekete farmerban meg zenekaros pólóban.
2014. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
írásbelire mindenképp, szóbelire meggondolnám a fehér/egyszínű inget, de szerintem mehetsz kockásban is
2014. jún. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szóbelizni piros bemelegítőben mentem, mert nem gondoltam volna, hogy erre kiöltöznek az emberek. Hát rajtam kívül mindenki alkalomhoz illően öltözött :D
2014. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már 2x voltam nyelvvizsgázni, senki se volt kiöltözve. Farmer+póló, aztán ennyi.:)
2014. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!