Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek érdemes két...

Szerintetek érdemes két középfokú nyelvvizsgát szerezni egy nyelvből?

Figyelt kérdés

Nem rég tettem le a középfokút angolbol, szóbeli origo + írásbeli dexam.

Azon gondolkoztam, hogy megkéne próbálnom a TOEFL-t, ECL-t vagy a TELC-et. Érdemes lenne ? Ugyanis szeretnék amerikában dolgozni (erről a témáról most ennyit :D), esetleg tanulni és ott azt olvastam, hogy a TOEFL ami kötelező.

Vagy esetleg próbáljam meg a C1-et ( felsőfokot ) angolból ?



2014. jún. 30. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Minek tennéd le? Már van egy államilag elfogadott nyelvvizsgád, külföldön meg nem nagyon nézik a nyelvvizsga papírodat, megtudják ők állapítani, hogy beszéled-e te a nyelvet vagy nem.
2014. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kacsa Tibor ***** válasza:
100%
Javaslom, inkább tegyél le egy felsőfokút :)
2014. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A TOEFL nem lenne jobb egy felsőnél ? :)
2014. jún. 30. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
TOEFL-t érdemes, mert az amerikai, ECL-t vagy TELC-et teljesen fölösleges. Ez nem zárja ki, hogy emellett C1-et is tegyél.
2014. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül csak a TOEFL-lel érsz valamit. A többi felesleges, ha már van egy középfokúd. Inkább a felsőfokra készülj! (Egyébként azt mondják, a TOEFL nagyon nehéz, én a helyedben inkább a felsőfok után próbálnám meg.)
2014. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Es a TOEFLt 2 évig érvényes ugy tudom(??) utána meg kell újítani
2014. júl. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mihez kéne?

Inkább talán a felsőfokot próbáld meg

2014. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Külföldi munkához. :)
2014. júl. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!