Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a leges legjobb oldal,...

Mi a leges legjobb oldal, esetleg könyv ami mindent részletesen, összeszedetten és normálisan leír az angol nyelvről?

Figyelt kérdés

Az egész nyelvtan kellene, mert nagyon megelégeltem azt, hogy egyik oldalon le van írva valami, de a másik oldalon, vagy könyvben látom, hogy egyéb dolgok is vannak például az időkről, illetve egyáltalán nem egy séma szerint vannak leírva.... Összeszedetlen az egész. Olyan kellene, amiből tényleg megtudom tanulni a nyelvtant, az egészet normálisan.

Fontos lenne, mert egyébként imádom ezt a nyelvet.


2014. júl. 3. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kályha a Dohár Péter Kis angol nyelvtan. Ez elég összeszedett, sok példával. Miután ezt megtanultam, erre már lazán lehet építeni a 'szépség' dolgokat :)
2014. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy az jo lehet, meg is neztem, de nagyon nem jott be.
2014. júl. 3. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:

rengeteg könyvvel találkoztam, vettem is párat, aztán véletlenül megtaláltam a polcon az 1. válaszoló által javasolt könyvet, és utána szinte csak azt használtam, érettségire és felsőfokú nyelvvizsgára is abból tanultam a nyelvtant (mindkettő 90% fölött lett)

szóval szerintem adj neki mégegy esélyt :)

még az english grammar in use is jó könyyv, egynyelvű, de benne van a nyelvtan és hozzá feladatok, rengeteg példamondat van benne, kicsit vastagnak találtam ahhoz, hogy bármikor ha eszembe jut valami vad nyelvtani szerkezet, kikeressem belőle, meg a feladatok is elég unalmasak benne, és olyan vastag, hogy sose érnék a végére, de jó könyv :D

2014. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy könyv kevés hozzá.

5 perc angol nyelvtan, Dohár könyve, English Grammar in Use, Oxford nyelvtan, online meg a Duolingo.

Ezek így egyben mindent átvesznek nagyon részletesen és érthetően.

2014. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tassy Sandor. vidam angol nyelvtan. Ezt nezd .eg. A legjobb. Az o tanuloja voltam. Szia. Sok sikert.
2014. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!