Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Legjobb online magantanarok?...

Legjobb online magantanarok? (Aki probalta mar) Milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés

Hallottam,hogy vannak ilyen online magantanarok, nekem szuksegem lenne egy angol tanarra! Akik itt vannak azok nem tudnak elvallalni,ezert ajanlottak h prozalkozzak ezzel,visoznt nekem angyon fontos lenne h julius vegere megtanuljak angolul.

Beszelgetni , kommunikalni tudok, csak vannak meg olyan dolgok amiket nem tudok pl: be megyek egy etterembe es ott hogyan kell beszelni vagy egy boltban, orvosnal stb.

Aki tud az segitsen legyenszives!! :(

A neten sok ilyen online izek vannak, de nem mind jo, ezert gondoltam ki irok egy kerdest ide hat ha valaki tudna segiteni ezzel kapcsolatban. :/



2014. júl. 1. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt van rengeteg minden, köztük tanárok is: [link]

Meg itt is olyan párbeszédek és szógyűjtemények, amik neked kellenek: [link]

2014. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom! Varom meg a valaszokat! aki tud az segitsen :)
2014. júl. 2. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!