Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki megy most augusztusban...

Valaki megy most augusztusban nyelvvizsgázni németből B2 szinten? (TELC)

Figyelt kérdés
Én megpróbálnám, az írásbeli feladatok már mennek, de a szóbeli témakörökkel bajban vagyok. A honlapon találtam 16 tételcímet, de néhány ismerősöm szerint nem is azokat kérdezték. Akkor most milyeneket dolgozzak ki? Ti már elkezdtetek tanulni?

2014. júl. 4. 09:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nálam ha jól emlékszek 4 témakör volt: sport, film, utazás meg még valami, és ezeket kellett kidolgozni, aztán az elején egy laza ismerkedés van a pároddal, aki szintén vizsgázik, és ezt elvileg nem pontozzák(de azért jó ha megy, hogy lássák milyen gyes vagy :D) aztán kérdezgetni kell a másik témájával kapcsolatban
2014. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, régebben volt 5 téma: film, könyv, utazás, sportesemény és zenei fesztivál. Legalábbis mindenhol ezt olvastam. (ezeket régebben írták, azóta gondolom változott, mivel már azt a bizonyos 16 tételt olvastam a honlapon). Tehát sokkal kevesebb a téma, mint angolból.
2014. júl. 4. 12:16
 3/17 anonim ***** válasza:
én tavaly vizsgáztam belőle, akkor nem kellett, a vizsga előtti estén én is felmentem a honlapra és megláttam amit te, jól beszartam, hogy ez mi, aztán az a 16 tétel azt jelenti hogy milyen témákat érint és kérdeznek a vizsgán, de amit neked kell választani az marad az az 5 amit írtál (első voltam)
2014. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja, értem, köszönöm! Felpontoztalak! :)
2014. júl. 4. 14:30
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Bemagolsz abból az 5 témakörből 1 max 2őt és megvan a szóbelid. Erős egy nyelvvizsga, mi? :D
2014. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szia,nekem vannak szóbeli tételeim,ha kellenek írj privátban üzenetet:)
2014. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

21.02-es: Igen, tényleg az..:DD mondjuk én csak ebben gondolkoztam meg az ECL-ben, na de csináltunk suliban ECL próbanyelvvizsgát...katasztrófa lett..

21.26: Rendben, írok, köszi!:)

2014. júl. 5. 17:40
 8/17 anonim ***** válasza:
Figyelj... én a helyedben inkább tanulnék még egy picit, gyakorolnék rá, mert sokkal többre mész egy ECL-el mint a TELC-el...
2014. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Miért? Úgy értem, miért jobb az ECL?
2014. júl. 5. 21:12
 10/17 anonim ***** válasza:
Mert a TELC nagyon gyenge lett... Gondolj csak bele, milyen a szóbelije?
2014. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!