Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » City and Guildses felsőfokú...

Calvin Broadus kérdése:

City and Guildses felsőfokú szóbeli vizsgára hogyan érdemes készülni?

Figyelt kérdés
Az írásbeliből írtam egy próbát, az sima lesz, de a szóbelitől parázok, meg hallottam is, hogy nehéz...

#kíj
2014. júl. 9. 13:13
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és angol nyelvről beszélünk
2014. júl. 9. 13:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak a honlapjukon mintafeladatsorok. Azokat ha tanárral megcsinálod (konkrétan próbavizsgát teszel), az szerintem egy jó módszer. Egyébként van olyan ismerősöd, aki ezen a vizsgán volt?
2014. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nézd meg milyen témák lesznek és azokhoz tanulgass pl kifejezéseket vagy gondolkodj mit tudnál róla mondani

amúgy szoktak lenni próbavizsgák (bár évente talán 2szer), azt nézd meg a honlapukon és ha lesz mindenképp menj el rá

ott megcsinálhatod az írásbelit, a szóbelit és a magnót is és onnan azért fogod látni hogy hogy állsz és hogy mire számíthatsz

de van fent néhány példavizsga, szerintem azokat is csináld meg (csak hát abból szerintem nincs szóbeli)

2014. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szóbeliről is van fent próbavizsga. :)
2014. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!