Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan a legegyszerűbb angolt...

Hogyan a legegyszerűbb angolt tanulni? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok !Felvettek egy szakközép iskolába Miskolc-on és augusztus 31 -edikén meg kell jelennem szóbeli vizsgán az iskolában és szeretnék felkészűlten menni .Kérlek pár web címet vagy tanácsot tudnátok adni segítség képpen?Egyéb ként az iskola neve Baross Gábor Közlekedés És Posta Forgalmi Szakközép Iskola.

A válaszokat előre is köszi és elnézést kérek ha valamit rosszul írtam vagy fogalmaztam



14/F



2014. júl. 17. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
5perc angol :D
2014. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen én is erre gondoltam:) 5 perc angol-magazin 750ft minden újságosnál/auchan/tesco stb-ben.Van neten is ilyen oldal ahol az újsághoz vannak hanganyagok.:)

Sok sikert!

14/l

2014. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
torrent oldalakról is letölthető már :)
2014. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2014. júl. 21. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!