Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent magyarul az a...

Mit jelent magyarul az a kifejezés hogy, " i will follow you to death to be on "?

Figyelt kérdés
Az első részét értem a mondatnak, a " to be on " dologgal vagyok picit bajba.Tudnátok segíteni?:)

2014. júl. 18. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

halalig foglak kovetni, hogy legyek..

"to be on" - hogy legyek, legyen, stb.

Egesz mondatot legyszives.

2014. júl. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennyi a mondat.Egy videóban hallottam, ahol egy lány elf nyelven mondott mondatokat, majd elmondta mit jelent:) (mindezt angolul) Csak annyit mondott hogy, " Means, I will follow you to death to be on.
2014. júl. 19. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos ezt mondja? :)

Nem lehet, hogy azt mondja, hogy I will follow you to death and beyond?


22/L

2014. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fuu most hogy, mondod lehet :) Eszembe se jutott.Talán azért mert, a lány britt akcentussal beszelt(gondolom az volt) így most már értem:) Talán te is láttad a videót?Vagy csak a tapasztalat beszél belőled?:)
2014. júl. 22. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem láttam, inkább a tapasztalat. :) Meg ha rákeresel, ezt a mondatot ki fogja dobni az elf nyelvvel kapcsolatban is.


22/L

2014. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!