Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvvizsga a Telc-nél?

Angol nyelvvizsga a Telc-nél?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki már vizsgázott angol nyelvből a Telc-nél?


Nyelvvizsgát tervezek és jelenleg a Telc-re készülök tanfolyam segítségével. Mennyire jó? Ez ugyebár Európában elfogadott, az Origoval szemben, amely ráadásul szerintem nehezebb..


Milyen egyéb vizsgáztatók vannak?



2014. júl. 21. 15:45
 1/3 HotChoc ***** válasza:
Szia. Nekem angoltanárom nem volt túl pozitív véleménnyel róla. Elmondása szerint nyelvtan nincs is benne, szinte csak "bemagolt" szöveget kell visszamondani. Én a Euroexam-nél készülök felsőfokúra, már voltam általuk szervezett angolversenyen, amelyen olyan feladatok voltak, mint a nyelvvizsgáikon, és szerintem nagyon jók. Életszerű helyzetek eljátszásával mérik fel a szókincset, nyelvhelyességet, van audio-feladat is az írásbelin, et cetera.
2014. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egyébként nyelvtan tényleg nem sok van benne, inkább a szövegértésre és a beszédre alapoznak. Szerintem ennél maradok, mert nem olyan nehéz és még egyetem előtt meg szeretnék szerezni egy nyelvvizsgát (12-es leszek) :)
2014. júl. 21. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még a Telc mellett ajánlom a Dexam nyelvvizsgát.Olyan,mint az érettségi (középszintűtől nehezebb,viszont emelttől jóval könnyebb).
2014. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!