Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy működik pontosan egy...

Hogy működik pontosan egy nyelvvizsga és annak megszerzése?

Figyelt kérdés
Az a tervem, hogy ősszel leteszem a középfokú angol nyelvvizsgàt (felsőfokút nem merek még), de nem igazán vagyok felvilágosítva a dolgok menetèről. Szóval hogy kell rá jelentkezni, hol és hogy tudok felkészülni, hogy zajlik ez az égész egyáltalán? Nagyon szeretném, ha sikerülne, már csak azért is, mert úgy tudom, elég borsos az ára, a pénzt pedig én magam kerestem/keresem meg a nyáron kétkezi munkával déli melegben a tűző napon, úgyhogy nem szeretném, ha befizetnék 30.000-et, aztán elkaszálnának, és tanulópénzzé lenne, amit összekapartam. Szóval egy teljeskörű felvilágosítást kérnék a dologgal kapcsolatban. Előre is köszönöm.

2014. júl. 26. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt választhatsz, hogy melyik nyelvvizsgaközpontnál szeretnél vizsgázni:

[link]


Ezután már csak rákattintasz a nevére, bejön a honlapjuk, ahol teljeskörű felvilágosítást kapsz.

2014. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megnézem őket.
2014. júl. 26. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!