Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen frappáns bemutatkozást...

Milyen frappáns bemutatkozást mondtatok?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek origo nyelvvizsgára angolból középfokra.

Aki volt már tudna nekem egypár ötletet javasolni,hogy mit mondjak. Mert úgy hallottam ez befolyásolja a vizsga menetét .Mármint hogy mit kérdez a vizsgáztató.


Előre is köszönöm.


UI.: Minden érdekel a vizsgával kapcsolatban,hogyan zajlik,miket kérdeztek......



2014. júl. 25. 18:43
 1/3 Tgeenay ***** válasza:
Nem kell frappánskodni.Meg helyesen kell beszélni angolul ,ezt is várják el.
2014. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én BME nyelvvizsgán voltam, szóval nem ugyanaz, de gondolom hasonló.

Bemutatkozás nem olyan különleges, én csak a nevem mondtam, aztán kérdezgettek. Ha kérdeznek akkor lehetőleg azért ne egy szóval válaszolj, és akkor az már tökéletes.

2014. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utóiratot most láttam csak.

Röviden: ne parázz. Legtöbb helyen nagyon rendesek a vizsgáztatók, tényleg nem kell semmitől félni.

Ha tényleg tudsz angolul beszélni, nem csak a tételeket tanulod be, akkor simán meglesz. A legnehezebb az egészben amikor magadtól kell beszélni, és nem is kérdeznek, de az is csak 5 perc, kibírható, és azért az sem olyan nehéz, pláne, ha azért tanulsz is (én nem tanulatam rá, úgy voltam vele, hogy az angol megy, majd improvizálok, és sokszor hülyeséget mondtam, de legalább a nyelvtannal meg semmivel sem volt baj, ez a lényeg).

A nyelvtudásodra kíváncsiak, nem arra, hogy mennyire értesz XY témához.

2014. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!