Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz 60% fölött...

Mennyire nehéz 60% fölött teljesíteni emelt szintű angol érettségin?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem nehéz, én nem készültem rá és 89%-os lett.
2014. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az igen! De te biztos már tudtad a nyelvet valamilyen szinten.
2014. júl. 27. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nehéz, de én ezzel úgy vagyok, hogy ha valaki elmegy rá, akkor nyilván tudja, mire számítson nagyjából, és tisztában van vele, hogy azért van köze az angolhoz. Nekem tavaly 76% lett.
2014. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"De te biztos már tudtad a nyelvet valamilyen szinten."


Miért, van olyan, aki úgy megy emelt szintű angol érettségire, hogy nem tudja a nyelvet?

Természetesen úgy elég nehéz 60%, de akár 0% felett teljesíteni, ha valaki nem tud angolul, és úgy megy egy angol érettségire.


Egyébként a középfokúnál lényegesen nehezebb, de aki tud angolul, annak nem nehéz teljesíteni. Ha valaki éveken keresztül csak betanulta a memoritereket, akkor annak még a középszintű is nehéz lesz.

2014. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát,én készültem rá,és mégis lecsúsztam pár ponttal. A szóbelin nagyon lehúztak
2014. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!