Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » SOS Spanyolra kellene lefordít...

SOS Spanyolra kellene lefordítani! Valaki le tudná?

Figyelt kérdés

Már jó ideje nem hallottam felőled. Most Cádizből írok neked, egy tanfolyamra jöttem. Július elején érkeztem, de már sok minden történt azóta. A barátaim vártak rám a reptéren, és elvittek magukhoz. Első nap meghívtak egy tipikus spanyol étterembe vacsorázni. Megkóstoltam a gazpáchót, ami nagyon ízlett. Sangríát viszont meg nem ittam. Múlt hét végén a tengerparton voltunk, és hajóval elmentünk Malagába.

A tanfolyam 8-án kezdődött, és 30-áig tart. Mát sok érdekes óránk volt, de a tegnapi volt a legérdekesebb: a tanárunkkal elmentünk egy cukrászdába, és megtanította nekünk a spanyol sütemények nevét



2014. júl. 27. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hace mucho no oí nada de ti. Ahora te escribo desde Cádiz, he venido a un curso. Llegué a principios de julio, pero desde entonces han pasado muchas cosas. Mis amigos me esperaban en el aeropuerto y me llevaron a sus casas. El primer día me invitaron a cenar a un típico restaurante español. He probado el gazpacho que me gustó mucho. Pero sangría no he bebido todavía. Al fin de la semana pasada estuvimos en la playa y nos fuimos en barco a Málaga. El curso comenzó el día 8 y dura hasta el 30. Ya hemos tenido muchas clases interesantes, pero la más interesante ha sido la de ayer: con nuestro profesor nos fuimos a una pastelería donde nos enseñó el nombre de los dulces españoles.
2014. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
¡Muchas gracias!
2014. júl. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!