Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megyek Olaszországba valaki...

Megyek Olaszországba valaki írna nekem pár mondatot ami nagyon udvarias és amit tudok gyakran használni?

Figyelt kérdés
Haverokkal megyünk Olaszországba persze ők neki estek tanulni a kis olasz könyvből az alap szavakat és "versenyzünk", hogy ki tud majd jobban beszélni, én a könyvet se vettem meg, mert én mondtam, hogy én nem tanulok meg semmit, de mindannyian több nyelvet beszélünk szóval nem maradhatok szégyenbe és már akkor is tudtam, hogy én is megtanulok majd csak nem úgy, hogy ki hány oldalt magol be a kis könyvből. Tényleg olyan mondatokat szeretnék ami már olyan udvarias, hogy már undorító és olyanokat amiket tudok is használni. Előre is köszönöm szépen a segítséget.

2014. júl. 29. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!