Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Átlagosan mennyi manapság egy...

Átlagosan mennyi manapság egy angol nyelvóra (60 perc)?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nagyon szubjektív és változó, de ha egy intervallumot belőtök nekem, az is jó! Én egyébként reális árnak olyan 3000 ft-ot tartok, szerintetek ez kevés?
2014. aug. 2. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem kevés. Én 1800-ért jártam, bár vidéken, de a környék legjobb magántanára volt. Idős,tapasztalt, többszőr járt külföldön szóval nem angol könyvből tanult meg. :D Bátyám Pesten a tiédhez hasonló árért járt angolra.
2014. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a fiam 2000 Ft-ért jár magántanárhoz (most emelte az árát, s amúgy angol tanárnak tanul, csak már most tanít is...).

Amikor keresgettünk, akkor nagyon változó árat mutattak az oldalak: van 2000 Ft-ért, de van 5-6 Ft-ért is óra.

Úgy gondolom, ahogy az előző: reális az ár, amit írtál...

2014. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!