Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék elkezdeni...

Hogyan tudnék elkezdeni felkészülni az angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

4 éve tanulok angolt de a tanár sem volt a legjobb és nekem sincs annyira hozzá érzékem. A következő 2 évben szeretnék egy középfokú angol nyelvvizsgát. Tanfolyamra jártam de egyáltalán nem használt mivel kezdő szintű dolgokat tanultunk. Magántanárt meg nem találok jelenleg mert akik lennének mindenki foglalt. Majd csak suliidőben lenne szabad hely de addig is szeretném itthon tanulni az angolt.

A beszéd elég nagyon nehezen megy, szókincsem nincs. Nem tudok egy értelmes mondatot összerakni. A nyelvtani részre vizsga szempontjából nem lenne szükségem.

Olvastam már angolul,feliratos filmeket szoktam nézni.

Ezeken kívül milyen lehetőség van?

Bocsánat, hogy kicsit hosszúra sikerült. :)



2014. aug. 6. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Keress egy Skype tanárt. Beszélgetni jó.
2014. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyelvipercek.hu?
2014. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!