Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi a legrövidebb idő ami...

Mennyi a legrövidebb idő ami elég arra hogy felkészüljek egy angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Középszintű érettségit tettem angolból, de szeretnék egy középfokú nyelvvizsgát is. (12 évig tanultam angolt)

2014. júl. 11. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2 nap: átolvasod a lehetséges témaköröket, felkészülsz a folyamatos beszédre. Nyelvtant nem lehet együltében megtanulni, legfeljebb kicsit átnézni azt a részét, amiről tudod, hogy nem megy olyan jól.
2014. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg meg is tanultad és nem csak tanították 12 évig, akkor semeddig sem tart felkészülnöd. Én felkészülés nélkül csak úgy elmentem és levizsgáztam, hogy legyen egy nyelvvizsgám.
2014. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány % lett az érettségid? Először válassz ki egy nyelvvizsgatípust, ami hozzád illik (egynyelvű-kétnyelvű, nyelvtanos vagy külön nyelvtani feladatot nem tartalmazó, egyéni szóbelis vagy páros), vedd meg annak a felkészítő könyvét, csináld végig, a leveleket javíttasd ki lehetőleg tanárral, keress beszélgetőpartnert. Hogy mennyi idő, azt látatlanban nem lehet megmondani, hiszen nem tudjuk sem a pillanatnyi tudásszintedet, se a nyelvérzékedet, se a tervezett intenzitást. Jó esetben intenzív munkával akár ősszel is mehetsz.
2014. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!