Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc angol B2 (középfok)...

DominikNagy kérdése:

Telc angol B2 (középfok) kimegy vizsgázni augusztus 9. -én szombaton Kaposvárra?

Figyelt kérdés

Milyen érzitek a felkészülésetek? Nagyon izgultok?

Szóbeli tételek közül hányat dolgoztatok ki?

Mindenkinek sok sikert!:)



2014. aug. 7. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megyek, csak nem Kaposvárra. :)
2014. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is holnap megyek:D

Személy szerint nagyon izgulok,sosem voltam egy nagy angolos,viszont kell a nyelvvizsga.Sokat gyakoroltam,remélem menni fog.:)


Nektek is sok sikert,reméljük sikerülni fog!:)

2014. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is megyek, de én Debrecenbe. :)

Hihetetlenül izgulok, már tegnap se és ma se tudtam enni, csak ilyen pirítóst nyomott belém anyukám.:D Nagyjából minden szóbelit kidolgoztam a tanárommal, de mivel van 20 percünk kidolgozni, ott is simán kitalálhatsz bármit.:) Sok sikert mindenkinek, szorítsunk egymásnak, hátha könnyű lesz :) !!!!!! 17/L

2014. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is holnap megyek, írásbelit gyakorolgattam szerda óta, de szóbelire nem dolgoztam ki semmit.. úgy tudtam hogy az nem gáz, de ezek szerint mégis?
2014. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondják hogy nem gáz, de azért van egy kifejtős téma, amiről kell beszélni másfél percet. Mondjuk vannak könnyű témák, mint pl film, könyv, személy akit tisztelsz..
2014. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!