Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc angol középfoknál milyen...

Telc angol középfoknál milyen tételek fordulhatnak elő a prezentációnál?

Figyelt kérdés
Szombaton megyek és a tanárom állítja h mindig könyv,utazás,film,koncert,sportesemény van de sok helyen olvasom h nem és ha mondjuk benyomnak egy olyat váratlanul h national dish lehet lefagyok mert nem is nagyon tudom az ilyen ételek nevét angolul sosem volt még rá szükség valaki írja le légyszi hogy hogy zajlik a szóbeli ezen része vagy úgy az egész eléggé izgulok már.

2014. aug. 7. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne... /bár én még messze állok ettől... kb jövőév február-májusban fogom megpróbálni.../
2014. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

íme:


[link]


érdekel, hogy hoyg sikerült, én majd csak ősszel megyek


Hajrá!!!

2014. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom tudod, hogy ha a Telc-re mész, hogy egy másik vizsgázóval leszel párban a beszéd részen. A vizsgásztató pedig fülel. Lesz kis idő is összeszedni a gondolataidat. Sztem ha nem vagy képben az adott témáról, akkor tereld el a szót, csak beszélj! Amúgy 2 téma közül választhatsz, biztosan menni fog. :)
2014. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem Volt olyan vészes hála istennek nem fagytam le szóbelin a prezentációnál az egyik az volt h a kedvenc szomszédunkról beszéljünk a másik meg h lehet e káros a sport szóval úgy a sportról kb mindent ami eszedbe jut(ezt választottam) Valaki esetleg nem tudja ha a levélnél mennyire veszik szigorúan a szószámot illetve mi számít bele? Egyszer megszámoltam akkor már ha jól emlékszem 120körül volt és akkor még írtam pár sort de végül nem számoltam meg és nem is tudom hogy konkrétan mik számítanak bele.Minden ami rákerül a lapra? Ha esetleg nem annyi mennyire veszik szigorúan ugye nem nulla pont ha nem sokkal kevesebb és minden szempontot sőt még többet is említettem..és bár nem kis betűkkel írok de ki sem fértem a lapra? Ja hogy folytassam a magnóhallgatás elég érthető volt meg a többi feladat sem volt olyan vészes ha belegondolok..a lukasszövegbe egyre az istenért sem találtam megoldást majd bejött egy nő és mondta h az a rész hibás..de végülis ez is megnyugtató volt hogy nem én vagyok a hülye.A vizsgáztatók elég kedvesek voltak legalábbis akivel én találkoztam nyilván ez nem mindig van így szóval ajánlom eddig..de persze csak akkor tudom igazán ajánlani ha már tudnám hoy sikerült vagy sem:D
2014. aug. 9. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Végül sikerült? :)
2015. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen:) szobelire maxot adtak es összességében kb 90% lett. Par het múlva IELTS academic re megyek az mar kellemetlenebb lesz..telc nem nehéz nyugi:D most mar tudom/ha valaki megnyugtatásra var/ de azert kell gyakorolni
2015. márc. 24. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok, szuper! Irigykedem... ;)

Én most szombaton megyek a Telc középre.

2015. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!