Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek erthetok így ezek...

Szerintetek erthetok így ezek az angol mondatok?

Figyelt kérdés
Tegnap nyelvvizsgaztam Telc b2 viszonylag jo lett szerintem de a level miatt nagyon izgulok mert most eszembe jutott par dolog amit beleirtam es hulyeseg. Pl.:ez: The rooms were not only uncomfortable but they were even dirty. Megneztem h az even helyett also-t kellett volna de ez szerintetek nagy hiba? Illetve irtam meg egy olyat h It was hard to make themself understand because nobody from the staff spoke english. Ebben ugye egyszer az hiba h ugy irtam h themself de ahogy nezem hasznaljak ezt is valahol illetve h az understood lenne..A harmadik meg h a wellness was not available even if they had paid for it. Ezzel azt akartam h meg akkor sem volt elerheto ha vizettek volna erte..mint rajottem az elso reszet is feltetelesbe kellett volna csak ott ideges voltam es igy tunt jonak hirtelen.Szerintetek ha rendesen cimeztem tagoltam jol elkoszontem es valoszinuleg ilyen meretu hiba tobb nincs benne akkor meglehet legalabb a 40%.Illetve szerintetek ezek nagy hibak?(bocsi a hibakert telefonrol irok)

2014. aug. 10. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ezek nem akkora nagy hibák és érthető mit akartál mondani

ha csak ennyi és mást nem nagyon rontottál, akkor simán meg van

2014. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja meg még eszembe jutott h a secondly-t secoundly-nak írtam..Mondjuk a megértést szerintem nem akadályozza nagyon remélem,hogy ezért nem nulla a helyesírás mert akkor az egész az..
2014. aug. 11. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!