Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek hogy sikerült az auguszt...

Kinek hogy sikerült az augusztus 9-ei TELC nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
angol B2-n voltam és szerintem egész jól sikerült féltem nagyon hogy lefagyok szóbelin de végül is tudtam folyamat beszélni az írásbeli is jó lett szerintem de azért,hogy legyen min aggódnom a levelemen izgulok mert eszembe jutottak nyelvtani hibák kb 5 aztán igazából ezt megszorzom 2 vel mert lehet valamit én nem veszek észre de azért bizakodok illetve nem volt időm megszámolni a szavakat azt sem tudom megvan e de mondjuk teleírtam a helyet a végén már nem is volt helyem az elköszönési formuláknál sort kihagyni( remélem ezért nem lesz pofájuk levonni) szóval ha a levelemet nem nullázzák le vagy nem lesz 40%nál kevesebb(mert hallottam ,hogy ez gyakori)akkor nem izgulnék de így most idegeskedhetek vagy egy hónapot.
2014. aug. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
neked?
2014. aug. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
remélem nekem is jól. a szóbelin többet beszéltem mint a párom és megállítottak egyszer h elég lesz :) remélem ez csak jót jelent. az írásbelitől tartok picit de nem éreztem nagyon nehéznek
2014. aug. 19. 22:00
 4/11 A kérdező kommentje:
Melyik levelet írtad? Ha a panaszlevelet akkor a saját nevedben írtad vagy a szüleidében?
2014. aug. 24. 19:00
 5/11 anonim ***** válasza:
A panaszlevelet és a sajátomban:)
2014. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az ugy jó hogy ha én írtam le a szüleim gondját?
2014. aug. 29. 16:20
 7/11 anonim ***** válasza:
úgy írtam én is hogy befizettem a szüleimet erre az útra és nem voltak elégedettek .....azt írtam a problémákat..remélem nem túl sok nyelvtani hibával..pénteken megtudjuk
2014. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
na sikerült?:)
2014. szept. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, minden :) neked ?
2014. szept. 6. 19:38
 10/11 anonim válasza:
Sikerült!! Minden megvan mostmár. Gratulálok nektek is! :)
2014. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!