Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tudtok az Angol Nyelviskol...

Mit tudtok az Angol Nyelviskola Budapestről, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Angolul szeretnék tanulni és érdekelne hogy ti tudtok e erről a suliról vmit ??? jót v rossza ?
2010. jan. 13. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de a honlapjuk szimpatikus, profiknak tűnnek. Azt ellenőrizd, hogy valóban képzett tanár tanít-e.
2010. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot hát kicsit után jártam a sulinak . Mert kiderült h az egyik ismerősöm odajárt pár hónapot . Ő mondta hogy ilyen tanulószobás a dolog , egy teremben többen vannak ( max 8 ) és a tanár körbe jár... A tanároktól nem volt elhalva mert különbséget tettek a tanítványok között a kiskedvenckének többet segítettek ...jobban odafigyeltek rájuk , szal emiatt hagyta is ott.


A honlapjuk szimpatikus , de azt hiszem mégsem iratkozombe hozzájuk !

2010. jan. 19. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, ilyenről még nem is hallottam. Ahhoz képest meg drágák. És ezt a nem épp elhanyagolható információt meg valahogy lefelejtették a honlapjukról. Hát így nem lehet tanulni!
2010. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az ismerősőm még azt mondta h szintfelmérő után kapott egy ilyen haladási tervet potosabban a BlackBird könyv haladási tervét , oda voltak leírva , h milyen feladatokat kell megoldania. pl. most végezd el a 12 oldalon a 3 -as feladatot...aztán a tanár ellenőrzi persze ha van rá ideje mert ugye 8 - an vannak a teremben. Igazából , totálisan magadra vagy hagyva a feladatokkal .

Mondjuk az ismerősőm azért is hagyta ott mert ahogy már írtam különbséget tettek a tanárok a diákok között , voltak a kiskedvenckék akikkel többet foglalkoztak , jobban segítettek nekik míg másokat emberszámba sem vettek és nem haladtak de a pénzt elkérték....

Hjaj nem egyszerű jó nyelvsulit találni :(

2010. jan. 22. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szinten vagy, ha nem vizsgára akarsz készülni, akkor bármelyik minősített nyelviskola megfelel. Vizsgához meg magántanár.
2010. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én már haladó szinten vagyok angolból . A magántanár már nem tud újat mondani a számomra. Tanfolyamnál pedig a 80 % beszéd 20 % nyelvtan lenne az ideális a számomra. ilyet keresek de eddig nem találtam ...


De egyébként igazad van szintől és céltól függ a dolog.

2010. jan. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!