Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 13 éves vagy nagyon nem megy...

13 éves vagy nagyon nem megy az Angol Budapesten élek és suli kezdés mindjárt itt van :o nem drága angolt keresek valaki? (O-o)

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 01:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Elírtam bocsi angol tanárt
2014. aug. 12. 01:17
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ne erőltesd az angolt amíg nem megy a magyar.
2014. aug. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

5percangol.hu :) nézz sorozatokat felirattal, rengeteget segít!! nezz*so*rozatokat*.info

13évesen a kedvenceim voltak:

-Skins

-Gossip Girl

-Misfits


Amiket most szeretek:

-Carrie naplója

-Agymenők

-American Horror Story

-Pretty Little Liars

-Így jártam anyátokkal


stb:) böngéssz!

2014. aug. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tudom ajánlani, amit a 2-es válaszoló, hogy nézz sorozatokat feliratosan, az rengeteget segít, bár első sorban inkább a kiejtésen.

Sok sikert!

2014. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éve tanulsz, heti hány órában? És milyen szinten vagy?
2014. aug. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én anglisztikára megyek szeptembertől, ha gondolod írj privit és levelezhetünk angolul, ha van kérdésed megpróbálok válaszolni. :)

18/L

2014. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

őszintén szólva első óta váltogatják az angol tanáraimat és körülbelül kezdő szinten vagyok a gyakorlásom pl: az angol könyvből hangosan olvasok próbálok feladatokat megoldani fordítani és egyébmás dolgokat :o de valahogy megakadtam kampec végem :c

És első válaszoló tudok magyarul csak hibáztam mindenki hibázhat :P

2014. aug. 13. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!