Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan bentlakásos középisk...

Van olyan bentlakásos középiskola (bárhol Magyarországon, de inkább Budapesten), ahova viszonylag könnyű bejutni, és nem is olyan borzasztó drága? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Szlovákiai magyar lány vagyok,7.osztályos. Az iskolában már ideje van elgondolkozni,merre tovább, én úgy döntöttem, tanulmányaimat Magyarországon akarom folytatni(szerintem a lehetőségek is jobbak,és nem nagyon rajongok Szlovákiáért)...Leginkább olyan iskolát keresek ahol profi szinten megtanulhatok angolul,és van lehetőség

biológia tanulásra is. Esetleg még annyi,hogy ne csak lány iskola legyen, és nem szeretnék katolikus(vagy egyéb vallásos)iskolába járni...Ha valaki tudna a leírásnak megfelelő(vagy ha pár dologban el is tér az sem nagy baj)iskolát ajánlani,nagyon megköszönném! Kérem ha valaki tud valamit,írjon!


2013. jún. 2. 18:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!