Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Üdv magántanárt Tudtok e?...

Üdv magántanárt Tudtok e? mert keresek Német tanárt online Skypon, vagy Kaposváron google kerestem de eddig semmit-se találtam. Igazából jó lenne mert nem sokára megyek Németországba és kéne sok mindent tanulnom. De egyedül nem megy

Figyelt kérdés
Elérhetőséget persze üzenetbe linkeket meg ha tudtok akkor ide is jöhet kommentbe előre is köszike
2014. aug. 16. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudok egy jó magyartanárt.
2014. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te nagyon buta vagy. Tele van a város nyelviskolákkal, mindegyiknél van magántanár is, nem beszélve azokról, akik nyelviskolákon kívül dolgoznak. Nagyon gyökér ember lehetsz, ha nem találsz... És ezt jegyezd meg:

Aki itthon hülye, az külföldön is az marad.

Szóval neked teljesen felesleges kimenned Németországba! Ott is ugyanannyi pénzed lesz, mert elbäszod fasságokra, vagy ha még több is marad, akkor az azért lenne, mert idegenekkel laksz albérletben, ami full tele van. Ha itthon bezsúfolódnál egy 2 szobás panelba 3 társaddal, akkor is elérnéd azt a szintet, amit külföldön fogsz. Egyszerűen nem neked való ez, bocsánat! Ez van... :/

Próbálj meg itthon érvényesülni!

2014. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utolsó ne haragudj, de nem tudom, milyen jogon ítéled el a kérdezőt. Ebből a kérdésből megállapítottad hogy síkhülye? Jó emberismerő lehetsz.
2014. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ivett néni válasza:
20 775 8128 a tel számom, ha segítség kell.
2015. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!