Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék megtanulni spanyolul...

Szeretnék megtanulni spanyolul, de hogyan?

Figyelt kérdés
az elmúlt fél évben nagyon megszerettem a spanyol nyelvet de a szüleim most nem tudnának kiakdni magántanárra. Hogy kezdjek neki magamtól? próbáltam neten meg ilyenek de nem nagyon tudtam ezekkel mit kezdeni..vmi ötlet? esetleg praktika h jobban menjen v ilyenek? köszönöm:)

2014. aug. 19. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress konyvet a neten!
2014. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

pig az internet nagyon nagy segítség.


kezd el szavakat tanulni és minden nap/héten ahogy időd van kezd el a nyelvtant is..


De nézhetsz felirattal spanyol sorozatokat, filmeket is. Hallgathatsz spanyol zenéket és lefordítod őket..

2014. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Kezdd az alapoktól. Tölts le egy jó kis progit, amit úgy hívnak, hogy Rosetta Stone. Lassan, komótosan halad, beleépíti az agyadba a nyelvtant és a szavakat is már a legelejétől. Ha tudsz angolul, akkor próbáld ki a duolingo.com weboldalt. Nagyon jó mindkettő :)
2014. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Csupa értelmes hozzászólások! A kérdés az volt: hogyan lehet megtanulni, nem pedig az, hogy hogyan nem lehet megtanulni spanyolul!!!! Mert a fenti válaszok mindegyike csak azt mutatja, hogyan nem lehet megtanulni. Jó, tudom, félreértettétek a kérdést! Akkor elébb értelmezni kell és aztán reagálni rá! Egyébként... és ezt már a kérdezőnek szánom.... tanár nélkül nem tudsz megtanulni! A könyv, az internet és egyéb csak segédanyag, de nem helyettesíti a tanárt!
2014. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Juanito Rico ne okoskodj, nem latod, hogy a te valaszod hany szazalekban hasznos.
2014. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Juanito, te is igazán sokat segítettél a kérdezőnek! Írta, hogy a magántanár nem jöhet most szóba....
2014. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Privátban igen hasznos tanácsot adtam a kérdezőnek! Ti meg olyan barmok vagytok, hogy a Hortobágyon sincsenek nagyobbak!!!! És éppen ti okoskodtok, akik a saját anyanyelveteket se ismeritek! Az ilyenek "szavazzák le" a válaszaimat, ami minősíti is őket!!!! Na, érted már, bunkókám!!!!!
2014. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Ne hagyd, hogy az anyagiak a kedvedet szegjék. Az iskolákban az alapokat a Colores nevű tankönyvből tanítják. Itthon ehhez lehet a legkönnyebben hozzájutni. Nagyobb könyvtárakból ki is tudod kölcsönözni, nem kell megvenni. Van hozzá CD is.

[link]

Itt videókat találsz spanyolul interaktív feladatokkal alatta és megoldással (soluciones). A videóhoz feliratot is tudsz beállítani, akár spanyolul, akár angolul, ahogy neked könnyebb.

Ha kezdetben nehézségeid vannak az igeragozással kapcsolatban, akkor ez segít: [link] (indicativo presente: kijelentő mód, jelen idő)

Tanulótársat is kereshetsz magadnak a nyelvcsere.hu oldalon.

Ez még egy jó kis oldal: [link]

Fontos, hogy minden nap valamilyen formában találkozz a nyelvvel, foglalkozz vele naponta minimum 15 percet.

Van egy jó kis online rádió: [link]

Pörgős, fiatalos spanyol- angol (amerikai) zenékkel.

2014. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek:) mindent kipróbálok amit ajánlottatok:)
2014. aug. 21. 19:23
 10/11 anonim ***** válasza:
11:41 köszönjük, nem csak a kérdezőnek segítettél ezzel :)
2014. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!