Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék gyorsan és...

Hogyan tudnék gyorsan és hatékonyan angol nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, alapfokon tudom az angolt, könnyen tanulom, de szeretnék trükköket vagy valamit amivel még könnyebben tudnám tanulni a nyelvet.

2014. aug. 21. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Practice, practice, practice.


Jump into the deep water.

2014. aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Internetes angol nyelvű játékokkal :'3 Én már évek óta elvagyok velük és már akkor tudtam angolul amikor még nem is tanultam. Mert az első nyelvem német.
2014. aug. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasás, könnyített olvasmányok. Kaphatók pl. az Oxford kiadó Bookworms sorozatában.
2014. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2014. aug. 21. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom konkretan melyik reszere gondolsz a tanulasnak, de

1. Ha nyelvtanra, akkor ajanlom az "English Grammar in Use" cimu konyvet. Mindenfele nyelvtan erthetoen le van vezetve, kulon szedve es 1 oldal feladat van minden temakor melle. Annyi a hatranya, hogy angolul magyaraz, de szerintem konnyen megertheto.

2. Ha a szokincsed akarod fejleszteni, akkor, ahogyan irtak, internetes jatekokkal viszonylag konnyen lehet szavakat tanulni. Viszont talan egy hatekonyabb modszer, ha a szavakat temakra szedve tanulod. (Pl. adott a zoldseg-gyumolcs temakor, leirod magyarul, milyen zoldseget, gyumolcsot ismersz, aztan szotarban megkeresed az angol megfelelojet.)

Sok sikert! :)

2014. aug. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez segít :)
2014. aug. 22. 12:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyelvpercek.hu ha érteni is akarod, hogy áll össze egy angol mondat + nyelvtan.
2014. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!