Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt a levelet lefordítaná...

Ezt a levelet lefordítaná nekem valaki magyarra?

Figyelt kérdés

Thanks for your email, I am currently out of office at Insomnia52 with limited

access to email until the 26th August.



I'll get back to you as soon as possible or alternatively for anything more

urgent please don't hesitate to give me a call on 07508014428.



If you're attending Insomnia52 then please come and say hello, we'll be in the

Indie Zone with our awesome games Flockers, The Escapists, Penarium,

Overruled! and Schrödinger's Cat and the Raiders of the Lost Quark.



2014. aug. 24. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Köszönet az emailéért! Jelenleg irodán kívül vagyok az Insomnia52-nél korlátozott hozzáféréssel az emailekhez/ emailezéshez egészen Augusztus 26-ig.


Amint lehetséges jelentkezem de bármilyen sürgős ügy esetén elérhető vagyok az alábbi telefonszámon: 07508014428.


Hogy ön is részt vesz az Insomnia52-n akkor kérem jöjjön és köszönjön be nekünk. Az Indie Zon-be leszünk a nagyszerű játékainkkal -> Flockers, The Escapists, Penarium,

Overruled! and Schrödinger's Cat and the Raiders of the Lost Quark.

2014. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Köszönöm az emailedet, Jelenleg irodán kívül vagyok az Insomnia52-nél korlátozott hozzáféréssel az emailhez Augusztus 26-ig.


Vissza fogok menni hozzád amint lehetséges vagy egy alternatívaként (?) bármi más sürgős dolog van, ne hezitálj hívni a következő számon: 07508014428


Ha figyelemmel követed az Insomnia52-őt, akkor kérlek gyere és mondj egy "sziát", Mi a Indie Zone-ban leszünk a döbbenetes játékainkkal: Flockers, The Escapists, Penarium,

Overruled! és Schrödinger's Cat és the Raiders of the Lost Quark.

2014. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!