Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék spanyolul tanulni....

Szeretnék spanyolul tanulni. Tudnátok ajánlani budapesti nyelviskolákat? Semmilyen idegennyelvet nem beszélek, ezért is jó lenne, egy olyan iskola, ahol az oktatások kiscsoportosak.

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a belvárosban laksz: [link]
2014. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet.Jól hangzik ,viszont ez kétszer olyan drága,mint a többi amit megnézem.
2014. aug. 30. 00:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még semmilyen idegen nyelvet nem tanultál, akkor készülj fel rá, hogy nem lesz könnyű. Én a helyedben először körülnéznék az interneten és ismerkednék egy kicsit a nyelvvel, mert ha úgy érzed, nem fog menni, akkor inkább ne dobj ki sok pénzt az ablakon. A www.e-spanyol.hu ingyenes spanyoloktató oldal, ott érdemes körülnézned (van minden, ami kell, szótár, videók, hanganyagok stb.). Egyébként Budapesten rengeteg a nyelviskola és spanyolt szinte mindenhol tanítanak, mert világnyelv.
2014. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,igen sokat látogatom ezt az oldalt.

Nem azért választottam ezt a nyelvet,mert könnyűnek gondolom.Tanultam angolt és németet is,de mindkettőből sokat felejtettem.Itt a lényeg az lenne,hogy mindenképp kiscsoportos oktatás legyen.

Pont ez a baj,hogy rengeteg van Budapesten,ezért nem tudok választani.Nem tudom hol-milyen az oktatás minősége.

Ezért örülnék,ha valaki saját tapasztalatból tudna ajánlani egyet.

2014. aug. 30. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!