Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Berlitz vagy Euro nyelviskola...

Berlitz vagy Euro nyelviskola a jobb?

Figyelt kérdés
kezdő szintről tanulnám a nyelvet
2014. aug. 31. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Berlitzről tudok nyilatkozni, legalábbis annak egyik tanáráról. (Ha nem kapsz jobb választ) A lány évfolyamtársam volt az egyetemen, és már egyetem alatt is ott tanított a Berlitzben németet. Nem egy órán pislogtam a nyelvtudásától, az "ich weiß" kifejezést lazán elragozta "ich wisse" verzióra. (nem tudom mennyire tudsz németül, de ez égbekiáltó bűn)
2014. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ennyit még tudok németül.Pont németet szeretnék tanulni
2014. szept. 1. 01:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

pár éve az Euroba jártam, igaz, hogy angolra, de nekem nem jött be

kb egy 8-10 fős csoportban voltam, a tanár sem volt a helyzet magaslatán (az sms-sekkel és e-mailekkel azóta is zaklatnak, nem tudom lemondani...)

nagyon híresztelik, hogy 4 hét alatt fel tudsz készülni egy nyelvvizsgára, ez nálam nem jött be, de szerintem a többieken sem segített, de persze az is lehet, hogy csak én fogtam ki rossz tanárt

ami nekem bejött, az a Manhattan nyelviskola, gyönyörűen felkészítettek a nyelvvizsgára, az ott szerzett tudás meg is maradt, és mindenki kedves és segítőkész volt :)

2014. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglett a nyelvvizsga?
2015. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Anna145 válasza:
100%

Én az Euroba járok az elején beígértek minden jót max 13 fős csoportlétszám sok szóbeli kommunikáció. Nagyon jó árnak tűnt be is fizettem 2 hónapot.


Ezzel szemben a valóság:

15-16 fős csoportlétszám amikor ott volt mindenki az asztalok sarkánál ültünk de így sem fértünk el...


Csótányok nem sok heti 3-4 amit a teremben agyonütünk állítólag a kínaiból jönnek fel...


A terem átjáróház másik terem nyílik belőle ahol folyton zajos óra van....


Minimális szóbeli kommunikáció...

2015. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még nem iratkoztam be,de találtam egy szimpibb nyelvsulit
2015. febr. 6. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez ki maradt, nagyon kevés lehetőség van a szóbeli gyakorlására
2015. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!