Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vannak középszintü angol oldalak?

Hugó 14 kérdése:

Vannak középszintü angol oldalak?

Figyelt kérdés

Olyan online oldalakra lenne szükségem amelyek kifejezeten haladoknak vannnak tehát nem a nuláról kezdödik a tanulás. Tehát olyan angol oldalakra lennék kiváncsi amelyek a középszintöl tanitanak.

Egy másik hasonlo kérdést már feltettem és egyesek a duolingot ajánloták, eliskeztem és nagyon megtetszet elég intenziven kezdtem el csinálni. Gyakorlásnak nagyon jo, de én a magan tanarommal mar joval elörébb járunk. De ez a duolingo mindenkep jo arra hogy gyakoroljak és önbizalmat adjon. De egy olyan online oldalt is szeretnek amely, már kifejezeten haladoknak van ameyel gyakorolhatom a nyelvtant a szöveg értést, amely párbeszédeket mutat be. Jo ha van hozzá hanganyag is. Elnézést ha tul hosszan irtam, a válaszokat elöre is köszönöm.



2014. szept. 1. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a telitalálat az 5percangol.hu. Mindaz benne van, ami neked kell.
2014. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!