Hogy mondod angolul?

Figyelt kérdés

Teljesítettem a nyáron az 50 óra közösségi szolgálatot.

Nagyon élveztem,életem legjobb nyara volt emiatt.Önkéntesnek is fogok jelentkezni.



2014. szept. 1. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

This summer I completed 50 hours of community service. I enjoyed it a lot, it was the best summer of my life. I've decide to become a volunteer in the future.


Örülök, hogy ilyet hallok. Hol tevékenykedtél?

2014. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy d lemaradt a decided-ról.
2014. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Magyar Mezőgazdasági Múzeumban ,Budapesten :D
2014. szept. 1. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:
És mit csináltál?
2014. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kétszer segítettem zsúrszervezésben,ill. azoknak lebonyolításában(ez alkalmanként végezhető csak),nyári táborban dolgoztam egy délelőttöt,meg egy délutánt,az (egyikben kirándultunk,illetve más napokon lett volna állatkert,csónakázás,stb. is,csak én ezeken a napokon tudtam menni), továbbá a legtöbbet könyvtárban dolgoztam,Excelben,mert értek hozzá,de volt kiírós/olvasgatós feladat is. :) Ja,meg csontgyűjteményben is lehet állatokat kirakni,mondjuk én azt pont nem csináltam,de ki tudja,talán majd önkéntesként :D
2014. szept. 1. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!