Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvű iskolában szeretn...

Angol nyelvű iskolában szeretném folytatni a tanulmányaim, de nem tudom merre keressek?! (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés
Eddig még nem tanultam angol nyelvet, mert az iskolában ahová járok németet tanulunk, de engem elkezdett nagyon érdekelni az angol nyelv. Most a nyáron kezdtem el külön tanárhoz járni és angolt tanulni.Úgy gondoltam, hogy a suliba ahova felvételizek nulladik osztályba jelentkeznék és úgy tanulnék angolt. De fogalmam sincs az iskolákról, hogy hol találnék olyan iskolát, ahol nulladikban tudok angolt tanulni. Szóval ezért szeretném a segítségeteket kérni, hogyha valaki tud ilyen iskolát az kérem írja meg az iskola nevét. Vagy esetleg a véleményeteket kérném, hogy szerintetek így, hogy nem tanultam angolt be tudnék e kerülni egy olyan gimnáziumba, ahol angolt tanulok elsőként.

2014. szept. 1. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik város környékén laksz? Nálunk a dunaharaszti Baktay gimiben (Budapest közelében van) van nyelvi előkészítős osztály, az elején át is veszik az angolt nagyjából az elejétől, de a felvételiről nem tudok semmit, mert én hatosztályosba jártam. Egyik osztálytársam viszont pont hogy angolt tanult általánosban, viszont amikor átjött a suliba, inkább a németes csoportba iratkozott be. Az elején a csoporttársai korrepetálták, de utána meg lehagyott mindenkit. Csak ő tett emelt érettségit németből, most meg valami német nyelvű képzésre ment továbbtanulni. Szóval semmi sem lehetetlen. :)
2014. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szegedi Deák Ferenc Gimnázium (Deák Ferenc Bilingual High School) 01-es tagozatkód kéttannyelvű osztály. A felvételi angol nyelvű de nagyon jó iskola! (Sajnos én nem kerültem be kéttanra de Deákos vagyok). Nincs nulladik osztály, de ha pl elmész nyelvi előkészítőre és jól megy és IGAZÁN jól akarsz angolul tudni akkor keress kéttanos gimit
2014. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!