Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha általános iskolában angolt...

Horváth Milla kérdése:

Ha általános iskolában angolt tanultam akkor gimiben is csak azt tanulhatok heti 5mórában vagy németet is? (Kanizsai Dorottya gimnázium)

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Gimiben mindkét nyelv kötelező szerintem.
2014. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapból valószínűleg két idegen nyelv is kötelező lesz, egyébként meg nem azon fog múlni, hogy eddig mit tanultál, hanem - normál esetben - azon, hogy most mit választasz majd.
2014. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Németet tanultam általános iskolában, viszont angol előkészítős gimibe mentem. Angolból van nyelvvizsgám, németből meg sem próbáltam, mert gyűlölöm. Szóval nem függ össze a kettő.
2014. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor attól hogy általánosban angolt tanultam attól meg tanulhatok úgy hogy heti 5német heti 3 angol ugye? Csakmert a suliba az egyik tanar nem ezt mindta aztán kicsit megijedtem️
2014. szept. 3. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:
nem te döntöd el, hogy hány órában mit tanulsz... hanem, ahogy a tantervben van.
2014. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha valamit nem értesz ne szólj már közbe! interneten nézd meg ki van írva a kanizsai oldalára hogy milyen órákban van lehetőséged nyelvet tanuni! de akkor gondolom te a német-töris osztályba mentél
2016. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!