Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Véleményetek szerint meg...

Véleményetek szerint meg tudok tanulni négy hónap alatt egy nyelvet, ha minden nap csak ezzel foglalkoznék? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tudom hogy erre nehéz válaszolni és egyén függő, de leírom hol tartok most. Szeretnék jól megtanulni németül, úgy hogy ha kimegyek Németországba dolgozni akkor ne legyen gond a megértéssel és a beszéddel. Már van egy kis alaptudásom, mivel 7 éve németből érettségiztem. Nem voltam olyan rossz, de nyilván sokat elfelejtettem. Meg tudnék tanulni 4 hónap alatt németül, ha napi szinten csak ezzel foglalkoznék és heti 3x2 órában magántanárhoz járnék?

2014. szept. 4. 13:09
 1/1 chtt ***** válasza:
Szerintem meg, vágj bele nyugodtan. Az alapjaid megvannak, úgy látom, a szorgalmad, az elszántságod is. Motiváció adott. Így kb. bármilyen nyelvet fel lehet hozni négy hónap alatt a megértés és beszéd szintjére. Sok sikert! :)
2014. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!