Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez a mondat hogy van spanyolul?

Ez a mondat hogy van spanyolul?

Figyelt kérdés
"Köszönöm Istenem a boldogságomat, az új élményeket, amikkel gazdagodtam, de legfőképpen a gyönyörű embereket akiket megismerhettem és akiket most már a barátaimnak nevezhetek. Hálás vagyok az esélyért, hogy egy jobb emberré váljak."
2014. szept. 4. 17:56
 1/6 A kérdező kommentje:

I know that everything comes when the timing is perfect but today I feel I'm a step closer to what I should and will become


és ez?

2014. szept. 4. 17:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugy latszik ebbe a bonyolult mondatba Juan Ritonak beletorik a csikaja :)
2014. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:-??
2014. szept. 5. 16:08
 4/6 anonim válasza:

Egyik:


Gracias a Dios por la felicidad, por las experiencias que he sacado y especialmente por aquella gente que he podido conocer y que ya puedo considerar amigos. Estoy agradecido por la oportunidad de convertirme en una persona mejor.

2014. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Másik:


Sé que todo sucede justo en su tiempo adecuado pero hoy me siento estar un paso más cerca a lo que puedo y voy a ser.


Előző voltam. :)

2014. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos választ :)
2014. szept. 25. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!