Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van aki tett idén TELC német...

Van aki tett idén TELC német B2 komplex vizsgát?

Figyelt kérdés
Tudna mesélni róla, hogy zajlott, milyen volt a szóbeli, és nagyjából az egész? Megérte azt csinálni? Köszönöm.

2014. szept. 7. 20:40
 1/3 anonim válasza:
100%
Az egyik ismerősöm háromszor próbálkozott vele idén. Szóbelije egyből meglett, de a komplex miatt csak akkor érvényes, ha egy éven belül megcsinálja az írásbelit. Mindháromszor értelmetlen okok miatt húzták meg írásbelin. Harmadjára fél pont kellett volna. Fellebbeztek. Mentek pestre egy nyelvtanárral átnézni, aztán visszaküldték felüljavításra és kb elküldték őket a p.csába. Ezek után meg se próbálta a telcnél újra.
2014. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem. Egyelőre ezt néztem ki. De még az ECL-en is gondolkodtam. Csak ahhoz eddig nem láttam pl. felkészítő könyvet/feladatgyűjteményt.

Vegyeseket hallottam róla egyébként, ez a ceruzás kitöltés egyébként még továbbra is érvényben van?

2014. szept. 7. 21:24
 3/3 Ronee44 válasza:
Én augusztusban voltam Telcen és elsőre sikerült a komplex. Izgultam, hogy nem lesz meg.. de szerencsére sikerült és könnyebb volt mint gondoltam.
2014. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!