Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ilyen angoltudással megéri...

Ilyen angoltudással megéri egyéri egyből nekiugrani az előrehozott angol érettséginek?

Figyelt kérdés

Hali!

10-edik osztályos vagyok perpillanat, és YouTube-os pályafutásom alatt az angoltudásom egy érdekes irányba indult, amikor elkezdtem sokat voice-chatelni a brit barátaimmal - és most körülbelül itt tartok.


Itt egy újabb videó amit nemrég dobtam fel:

http://www.youtube.com/watch?v=SFaM5PC_ogY

15:40 pl az a szekció ahol elég sokat beszélek :p


Ezt az egészet egy huzamban, script nélkül beszéltük végig, és úgy gondoltam ez a videó lenne a legjobb példa arra, hogy miről is beszélünk.


Nos, tavaly az angolóra (emelt szintű) mit nem mondjak eléggé laza volt, annyira hogy év végére 27(!)db ötössel és szó szerint semmi mással kaptam meg a bizonyítványt. Tanárom, aki sajnos pont akkor döntött úgy hogy iskolát vált, azt mondta, hogy nézzek utána az előrehozott érettségi tervnek, de én jelenleg kissé bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban, mert fogalmam sincs, hogy milyen beszédkepésségi mércét kéne megütni, hogy ezen át is mehessek. Ezért kérdezem ezt meg itt - tőletek. Megpróbáljam?


Előre is köszönöm a válaszokat!


(U.I. Sosem voltam külföldön!!)



2014. szept. 8. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéddel, szókinccsel nincs problémád, a nyelvtant nehezebb ennyiből megítélni de valószínűleg az is oké.
2014. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most dicsekszel?
2014. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem
2014. szept. 8. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

a c1-es emelt szintű angol érettségi borzasztóan könnyű,a nyelvtani része sem fog gondot okozni,mi anno az osztálytársaimmal nevetségesnek tartottuk hogy ezt egy emelt vizsgának tartják.Szóbeliről már nem is beszélek...

Szóval hajrá!!

2014. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A középszintű angol érettségi az semmi, kb. A2-es szint... Szóval, csak nyugodtan :). Utolsó, az emelt érettségi az nem C1-es szintű, hanem B2-es. Ha C1-es lenne, akkor nem éppen középfokú nyelvvizsgát osztogatnának érte.
2014. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!